Poděkování organizátorů akce

Děkujeme všem návštěvníkům akce Zlínské slavnosti vína 2016, že přišli i přes velmi nepříznivé počasí. Taktéž děkujeme všem šikovným lidem z realizačního týmu a veškerému personálu, který se na akci podílel. Zvláště mladým slečnám, které ukázaly mnohdy více síly a odvahy, jako statní muži J. Poděkování patří také všem účinkujícím, že svou roli v těžkém počasí bravurně zvládli a také moderátorům akce. Dále pak velmi děkujeme personálu restaurace Tomášov, který pracoval naprosto profesionálně a ukázkově (VIP stan-catering).
Velmi si vážíme účasti a děkujeme vzácnému hostu, novému hejtmanovi Zlínského kraje, panu Jiřímu Čunkovi, který i přes svůj velmi nabitý program zavítal na naši akci a zanechal velmi kladný dojem na všechny návštěvníky.
Rovněž děkujeme také všem vinařům a prodejcům občerstvení, kteří se na akci dostavili a vydrželi. Těm co měli po cestě neplánované kolize a nemohli se již dostavit, přejeme, ať je vše brzy v pořádku…
Také si velmi vážíme i podpory všech partnerů, kteří naši akci podpořili a věříme, že budeme moci v budoucnu navázat na spolupráci letošní.
V neposlední řadě děkujeme panu kastelánovi za dohled nad akcí z pozice správce hradu a výbornou kooperaci.
Příští ročník Zlínských slavností vína se uskuteční v datu 18. 11. 2017 v blízkosti hradu Malenovice, který bude v tu chvíli uzavřený kvůli rekonstrukci. Přesné místo a forma akce bude upřesněna.
Fotoreport a videoreport z letošního ročníku bude postupně přidáván na webové stránky a na FB akce.

Mamma Help

Část výtěžku ze vstupného z akce Zlínské slavnosti vína, bude poskytnuta organizaci Mamma Help, která se stará o ženy s karcionem prsu a snaží se informovat širokou veřejnost o možnostech prevence a léčby tohoto nádorového onemocnění. www.mammahelp.cz

Soutěž o ceny

Z více jak dvaceti cen uvádíme některé, co mohou získat návštěvníci letošních Zlínských slavností vína. Losování proběhne v 15h. Ceny budou předány pouze přítomným návštěvníkům, kteří si pro ceny dojdou na základě výzvy moderátorů! Losuje se až do chvíle úplného rozdání cen. Mezi cenami jsou: Například podepsaný dres hráči fotbalového klubu FC Fastav Zlín. Dárkový balíček slaných produktů Vest. Elektronický digitální mikroskop na SD kartu. Zajímavé knihy s baťovskou tématikou od klubu ABŠ. Dárkový set sklenic od firmy Sklo Janeček. Pozdrav z Vizovic od firmy Koma Modular (vizovická slivovice). Vstupenky do multikina Golden Apple Cinema. Dárkový balíček potravinových doplňků od firmy Noventis a mnohé další.Kouzelník Šeklin

Kouzelník Šeklin

Jedním z hostů letošních Zlínských slavností vína je i kouzelník Šeklin, který bude bavit děti i dospělé svým vystoupením. Můžete se těšit na mnoho kouzel a králíka Miguela!


Program akce

09.00 Zahájení akce, úvodní slovo moderátorů.
09.15 - 10.00 Cimbálová muzika Valašsko.
10.00 - 10.15 Vstup moderátorů akce.
10.15 - 10.45 Cimbálová muzika Valašsko.
11.00 - 11.45 Hudební vystoupení, pěvecké duo (akordeon + zpěv).
11.45 - 12.00 Vstup moderátorů akce.
12.00 - 13.00 Cimbálová muzika Valašsko + sólový zpěv.
13.00 - 13.30 Kouzelnické vystoupení, 1. část.
13.30 - 14.30 Překvapení pro návštěvníky akce.
14.30 - 15.00 Kouzelnické vystoupení, 2. část.
15.00 - 15.30 Soutěž, slosování vstupenek o ceny.
15:30 - 15:40 Vstup moderátorů akce.
15.40 - 16.00 Hudební vystoupení, pěvecké duo (akordeon +zpěv).
16.00 - 17.00 Cimbálová muzika Valašsko, zakončení akce.


Zahájen předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek bude probíhat v Golden Apple Cinema v OC Zlaté Jablko Zlín a to od pátku 4. 11. 2016. – www.gacinema.cz . Cena vstupenky v předprodeji je 99 kč.


Malenovický hrad opět hostí Zlínské slavnosti vína.

Na hradě v Malenovicích se v sobotu 19. listopadu uskuteční již 2. ročník Zlínských slavností vína. Pro návštěvníky akce je připraven bohatý celodenní program, v němž si každý přijde na své. Můžete se těšit na prezentaci více jak dvaceti vinařství. Na ochutnávku Svatomartinských i dalších druhů vína. Na akci bude i nemalé zastoupení farmářských a domácích regionálních výrobců pochutin všeho druhu. Na své si takto přijdou i milovníci dobrého jídla. Pro zahřátí budou k dispozici teplé nápoje v podobě kvalitní kávy, čaje a jiných nápojů. Celým dnem Vás bude provázet cimbálová muzika Valašsko. V rámci doprovodného programu vystoupí kouzelník, proběhne losování o mnoho hodnotných cen a pro nejmenší bude připraveno malování na obličej nebo jízda na ponících. Na všechny pak čeká i jedno speciální překvapení.
Po velmi úspěšném prvním ročníku se pořadatelé akce rozhodli zařadit mnohem více stánků s občerstvením toho nejlepšího charakteru. Domácí výroba, kvalitní suroviny a prvotřídní chuťový zážitek. To bude mimo značného zastoupení vinařů, velké plus letošního ročníku.
Začátek programu je v 9 hodin ráno. Akce proběhne za jakéhokoliv počasí. Budou připraveny i párty stany a krytá posezení. Vstupné činí 140 Kč na místě a 99 kč v předprodeji. V ceně vstupného je zahrnuta degustační sklenička, informační materiál a slosovatelný náramek.
Z celkového objemu vstupného, bude část věnována na dobročinné účely.

Pořadatelem akce je spolek Best4life, z. s. www.best4life.eu .

Zpět na úvodní stranu